WYSTĄPIENIA INSPIRACYJNE

Swoje wystąpienia przygotowuję zawsze „na miarę”, odnosząc się do sytuacji i potrzeb klienta. Najważniejszy jest dla mnie wymiar praktyczny, zapraszając mnie na swój event możesz zatem oczekiwać, że power speech połączy niestandardową inspirację z różnych źródeł z narzędziami wdrożeniowymi, pozwalającymi na łatwe przeniesienie prezentowanych treści na grunt organizacji.

Tematyka? Opowiedz mi, czego potrzebujesz, a na pewno znajdziemy ciekawą treść. Zajmuję się wieloma przenikającymi się kwestiami, takimi jak przywództwo, zarządzanie strategiczne, innowacja, zarządzanie zmianą, budowanie zespołów, zarządzanie talentami, rozwój osobisty, podejmowanie decyzji w warunkach niepewności czy modelowanie kultury organizacyjnej. Fascynuje mnie też rozwój technologii i jej wpływ na efektywność organizacji, zespołów i liderów. Szczególną uwagę poświęcam zagadnieniom związanym z receptami na sukces w świecie VUCA+, pełnym czarnych łabędzi.

Występuję w językach polskim i angielskim, w formie tradycyjnej i online, dla grup o dowolnej liczebności i strukturze. Mogę wystąpić dla twoich pracowników lub kluczowych klientów czy partnerów biznesowych. Występowałem zarówno dla bardzo kameralnych kilkuosobowych grup, jak i dla widowni liczących kilka tysięcy osób.